Bok
Forfatter
Emner
Omtaler

     

    Ny kunde? Registrer deg her!

    Hvorfor registrere deg?

    • Raskere utsjekk
    • Se logg over tidligere kjøp
    • Motta gode tilbud og anbefalinger
    Registrer deg her
    Velg kundetype:
    E-post:

    Haugenbok.no Barn & Ungdom William Wenton and the Luridium thief

    William Wenton and the Luridium thief

    William Wenton and the Luridium thief

    William Wenton and the Luridium thief

    Forfatter Walker books

    (Tara Chace - Oversetter)

    Walker books

    Levering 2-6 dager

    129,-

    ISBN:

    9781406371703

    Forlag:

    Walker books

    Trykkeår:

    2017

    Utgitt:

    2017

    Utgave:

    1

    Sider:

    256

    Vekt:

    180 gr

    Alder:

    9-12

    Serie:

    William Wenton (nr. 1)

    William Wenton and the Luridium thief
    Walker books
    9781406371703

    Forlagets omtale:

    A new fantasy-adventure series packed with addictive genre hooks for 9+ readers: code-breaking, cyber-technology, killer robots and a boy hero with a supernatural destiny. Perfect for fans of Percy Jackson, Alex Rider and Dr Who. Packed full of magical code-breaking skills, wisecracking robots and LES MER a young hero who might just be too clever for his own good, this tech-savvy adventure is perfect for fans of Percy Jackson and Alex Rider. Twelve year-old code breaking genius William Wenton, is trying to make sense of his family's dramatic escape from their home in London. But when his extraordinary talent for cracking codes is suddenly revealed, William must face the danger that has been lurking around him for years. LES MINDRE Forlagets omtale A new fantasy-adventure series packed with addictive genre hooks for 9+ readers: code-breaking, cyber-technology, killer robots and a boy hero with a supernatural destiny. Perfect for fans of Percy Jackson, Alex Rider and Dr Who. Packed full of magical code-breaking skills, wisecracking robots and a young hero who might just be too clever for his own good, this tech-savvy adventure is perfect for fans of Percy Jackson and Alex Rider. Twelve year-old code breaking genius William Wenton, is trying to make sense of his family's dramatic escape from their home in London. But when his extraordinary talent for cracking codes is suddenly revealed, William must face the danger that has been lurking around him for years.

    Emner: Kryptografi
    Alternative utgaver
    Luridiumstyven Bobbie Peers
    På lager - sendes nå ( 3 stk. )
    Innbundet, Bokmål
    299,- NÅ 262,-
    Kjøp
    Luridiumstyven Bobbie Peers
    E-bok i salg / nedlastbar / les info først
    E-bok, Bokmål
    119,-
    Kjøp på Ebok.no
    Luridiumstyven Bobbie Peers
    På lager - sendes nå ( 5 stk. )
    Heftet, Bokmål
    149,- NÅ 130,-
    Kjøp
    Luridiumstyven Bobbie Peers
    Levering 2-6 dager
    CD, Bokmål
    169,-
    Kjøp

    Gå ikke glipp av nyheter og gode tilbud. Meld deg på vårt nyhetsbrev og hold deg oppdatert!

    Noe gikk galt, vennligst prøv igjen senere.
    Suksess! Du er nå meldt på nyhetsbrevet
    Du er allerede mottaker av nyhetsbrevet vårt.