Bok
Forfatter
Emner
Omtaler

     

    Ny kunde? Registrer deg her!

    Hvorfor registrere deg?

    • Raskere utsjekk
    • Se logg over tidligere kjøp
    • Motta gode tilbud og anbefalinger
    Registrer deg her
    Velg kundetype:
    E-post:

    Haugenbok.no Barn & Ungdom Just one year

    Just one year

    Just one year

    Just one year

    Forfatter Definitions

    Tomt hos leverandør, ny melding ventes

    99,-

    ISBN:

    9781849419260

    Forlag:

    Definitions

    Trykkeår:

    2013

    Utgitt:

    2013

    Utgave:

    1

    Vekt:

    240 gr

    Alder:

    12-16

    Serie:

    Allyson og Willem (nr. 2)

    Just one year
    Definitions
    9781849419260

    Forlagets omtale:

    This book comes from the author of the international bestseller, IF I STAY, now a major film starring Chloe Grace Moretz. Twenty-four hours can change your life ...Allyson and Willem share one magical day together in Paris, before chance rips them apart. The romantic, emotional companion to Just LES MER One Day, this is a story of the choices we make and the accidents life throws at us. But is one day enough to find your fate? It is perfect for fans of John Green and David Levithan. LES MINDRE Forlagets omtale This book comes from the author of the international bestseller, IF I STAY, now a major film starring Chloe Grace Moretz. Twenty-four hours can change your life ...Allyson and Willem share one magical day together in Paris, before chance rips them apart. The romantic, emotional companion to Just One Day, this is a story of the choices we make and the accidents life throws at us. But is one day enough to find your fate? It is perfect for fans of John Green and David Levithan.

    Alternative utgaver
    Bare ett år Gayle Forman
    E-bok i salg / nedlastbar / les info først
    E-bok, Bokmål
    169,-
    Kjøp på Ebok.no
    Bare ett år Gayle Forman
    Levering 2-6 dager
    Heftet, Bokmål
    179,- NÅ 157,-
    Kjøp

    Gå ikke glipp av nyheter og gode tilbud. Meld deg på vårt nyhetsbrev og hold deg oppdatert!

    Noe gikk galt, vennligst prøv igjen senere.
    Suksess! Du er nå meldt på nyhetsbrevet
    Du er allerede mottaker av nyhetsbrevet vårt.