Bok
Forfatter
Emner
Omtaler
0

     

    Ny kunde? Registrer deg her!

    Hvorfor registrere deg?

    • Raskere utsjekk
    • Se logg over tidligere kjøp
    • Motta gode tilbud og anbefalinger
    Registrer deg her
    Velg kundetype:
    E-post:

    Haugenbok.no Barn & Ungdom Lese selv Doctor Proctor's fart powder

    Doctor Proctor's fart powder

    ISBN:

    9781471121241

    Trykkeår:

    2016

    Utgitt:

    2016

    Utgave:

    1

    Vekt:

    194 gr

    Alder:

    6-9

    Serie:

    Doktor Proktor (nr. 1)

    Doctor Proctor's fart powder
    9781471121241

    Forlagets omtale:

    Doctor Proctor has finally created something to help him fulfil his dream of becoming a famous inventor - a super-strength fart powder that can propel people into outer space! And with the help of his new neighbour Nilly, and Nilly's friend Lisa, Doctor Proctor's Fart Powder is ready to go LES MER worldwide! But ruthless twins Truls and Trym are determined to get hold of the powder for themselves. Their plot to spoil the Doctor's plans sparks a fart-filled adventure involving a firework extravaganza, a trip to prison and an escaped anaconda. Jo Nesbo creates wonderfully weird characters and lets his imagination run wild in this first book of the Doctor Proctor series. A must read for fans of David Walliams and Roald Dahl. LES MINDRE Forlagets omtale Doctor Proctor has finally created something to help him fulfil his dream of becoming a famous inventor - a super-strength fart powder that can propel people into outer space! And with the help of his new neighbour Nilly, and Nilly's friend Lisa, Doctor Proctor's Fart Powder is ready to go worldwide! But ruthless twins Truls and Trym are determined to get hold of the powder for themselves. Their plot to spoil the Doctor's plans sparks a fart-filled adventure involving a firework extravaganza, a trip to prison and an escaped anaconda. Jo Nesbo creates wonderfully weird characters and lets his imagination run wild in this first book of the Doctor Proctor series. A must read for fans of David Walliams and Roald Dahl.

    Alternative utgaver
    Doktor Proktors prompepulver Jo Nesbø
    Levering 2-6 dager
    Innbundet, Bokmål
    299,-
    Kjøp
    Doktor Proktors prompepulver Jo Nesbø
    E-bok i salg / nedlastbar / les info først
    E-bok, Bokmål
    79,-
    Kjøp på Ebok.no
    Doktor Proktors prompepulver Jo Nesbø
    På lager - sendes nå ( 3 stk. )
    Heftet, Bokmål
    149,- NÅ 130,-
    Kjøp
    Doktor Proktors prompepulver Jo Nesbø
    På lager - sendes nå ( 1 stk. )
    Heftet, Bokmål
    149,- NÅ 130,-
    Kjøp
    Doktor Proktors prompepulver Jo Nesbø
    Levering 2-6 dager
    CD, Bokmål
    169,-
    Kjøp