Bok
Forfatter
Emner
Omtaler

     

    Ny kunde? Registrer deg her!

    Hvorfor registrere deg?

    • Raskere utsjekk
    • Se logg over tidligere kjøp
    • Motta gode tilbud og anbefalinger
    Registrer deg her
    Velg kundetype:
    E-post:

    The hiding places

    The hiding places

    ISBN:

    9781409148586

    Forlag:

    Orion

    Trykkeår:

    2017

    Utgitt:

    2017

    Utgave:

    1

    Vekt:

    300 gr

    Alder:

    Voksen

    The hiding places
    Orion
    9781409148586

    Forlagets omtale:

    From the bestselling author of The Legacy, comes a compelling and evocative novel about murder, lies and friendship against all odds. The perfect book group read for fans of Kate Morton, Rachel Hore and Santa Montefiore. Wiltshire, 1922. When murder comes to the idyllic, sleepy village of LES MER Slaughterford one hot summer, nobody is prepared for it - or for the sudden loss of one of their own. The killing is a shock to all who knew the victim, and when Pudding Cartwright's brother is suspected of the crime she is drawn towards conspicuous newcomer Irene, both determined to discover the identity of the killer in their midst. Unaware of just how deep the roots of the crime lie, Pudding and Irene begin to uncover truths neither of them could have foreseen, and the chance finding of a strange object, hidden away for years, will change everything. LES MINDRE Forlagets omtale From the bestselling author of The Legacy, comes a compelling and evocative novel about murder, lies and friendship against all odds. The perfect book group read for fans of Kate Morton, Rachel Hore and Santa Montefiore. Wiltshire, 1922. When murder comes to the idyllic, sleepy village of Slaughterford one hot summer, nobody is prepared for it - or for the sudden loss of one of their own. The killing is a shock to all who knew the victim, and when Pudding Cartwright's brother is suspected of the crime she is drawn towards conspicuous newcomer Irene, both determined to discover the identity of the killer in their midst. Unaware of just how deep the roots of the crime lie, Pudding and Irene begin to uncover truths neither of them could have foreseen, and the chance finding of a strange object, hidden away for years, will change everything.

    Emner: Bygder
    Alternative utgaver
    The hiding places Katherine Webb
    På lager - sendes nå ( 1 stk. )
    Heftet, Engelsk
    199,-
    Kjøp
    Skjulestedene Katherine Webb
    På lager - sendes nå ( 4 stk. )
    Innbundet, Bokmål
    349,- NÅ 305,-
    Kjøp
    Skjulestedene Katherine Webb
    E-bok i salg / nedlastbar / les info først
    E-bok, Bokmål
    299,-
    Kjøp på Ebok.no
    Skjulestedene Katherine Webb
    Levering 2-6 dager
    Heftet, Bokmål
    179,-
    Kjøp
    Skjulestedene Katherine Webb
    På lager - sendes nå ( 2 stk. )
    CD, Bokmål
    349,-
    Kjøp

    Gå ikke glipp av nyheter og gode tilbud. Meld deg på vårt nyhetsbrev og hold deg oppdatert!

    Noe gikk galt, vennligst prøv igjen senere.
    Suksess! Du er nå meldt på nyhetsbrevet
    Du er allerede mottaker av nyhetsbrevet vårt.